Biblioteka Publiczna w Ożarowie Mazowieckim - KATALOG

Biblioteka Publiczna im. Ireny Zarzyckiej
w Ożarowie Mazowieckim



book
bookbook

Statysta

Autor: Chomczyński, Piotr




W świecie, gdzie namiętność przeplata się z tajemnicami, prokurator Maja Nowicka wchodzi do gry, w której nie ma zasad.
Brutalne morderstwo w ekskluzywnym klubie swingersów to tylko początek koszmaru. Gdy tropy prowadzą do ludzi, którzy zrobią wszystko, by ich sekrety nie wyszły na jaw, Maja musi zaryzykować więcej niż kiedykolwiek. Ktoś obserwuje każdy jej ruch. A ona wie, że jeśli się pomyli - stanie

się kolejną ofiarą. Aby zdobyć dowody, Maja wchodzi do gry pod przykrywką - i przekonuje się, że w tym świecie nikt nie jest tym, za kogo się podaje.
Śledztwo ściąga uwagę kogoś, kto nie cofnie się przed niczym, by chronić swoje tajemnice. Im głębiej Maja drąży, tym bardziej zbliża się do człowieka, który nie może znieść własnej niewidzialności. Czy prokurator Nowicka zdoła go powstrzymać, zanim lista ofiar się wydłuży?
Mroczna gra pozorów, w której żądza i obsesja prowadzą prosto do śmierci.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Piotr Chomczyński.
Hasła:Kluby
Prokuratorzy
Seryjni zabójcy
Zabójstwo na tle seksualnym
Kryminał
Powieść
Thriller
Literatura polska
Adres wydawniczy:Warszawa : Muza, 2025.
Wydanie:Wydanie I.
Opis fizyczny:606, [2] strony ; 21 cm.
Forma gatunek:Książki. Proza.
Powstanie dzieła:2025 r.
Skocz do:Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Wyp. dla Dorosłych
Ożarów Maz., ul. Szkolna 2

Pozycja w trakcie opracowywania, niebawem będzie udostępniana.



Nowości z działu Thriller psychologiczny:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.